آخرین جزئیات پیگیری مجلس درباره پرونده مهسا امینی

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: هنوز گزارش کتبی پزشکی قانونی درباره مهسا امینی به مجلس ارائه نشده است، به همین دلیل ما گزارش خود را به صحن نداده‌ایم.

تصویر آخرین جزئیات پیگیری مجلس درباره پرونده مهسا امینی

به گزارش پرسون، محمد صالح جوکار با اشاره به آخرین بررسی‌های صورت گرفته در خصوص ابعاد فوت مهسا امینی در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اظهار داشت: بعد از تشکیل کمیته بررسی ابعاد فوت مهسا امینی، کمیسیون در چند مرحله از عوامل دستگاه‌های اجرایی، مسئولان و فرماندهان در حوزه انتظامی، اورژانس و پزشکی قانون دعوت کرد و توضیحات لازم ارائه شد.

وی بیان کرد: فیلم‌های ضبط شده در طول مسیر و مکانی که مهسا امینی از هوش رفت، مورد بازبینی قرار گرفت.
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جلسه روز گذشته کمیسیون شوراها، تعداد زیادی از نمایندگان و مسئولان مربوطه حضور داشتند و اظهارات همه دستگاه‌ها اخذ شد.
جوکار بیان کرد: اسناد پزشکی مربوط به بیمارستان مهسا امینی در دوره کودکی مورد بررسی قرار گرفت که حاکی از عمل جراحی روی جمجمه و غده هیپوفیز وی است و پرونده پزشکی او مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدارک پزشکی امینی از بیمارستان دریافت شده و همه اسناد و مدارک ما برای ارائه گزارش نهایی آماده است.

417795