خواننده مشهور قاری قرآن شد!

ادهم نابلسی خواننده اردنی از فعالیت در حوزه موسیقی انصراف داد و اخیرا آیه ۵۳ سوره زمر را با صدای زیبایش تلاوت کرد که در ادامه می شنوید.

تصویر خواننده مشهور قاری قرآن شد!

به گزارش پرسون، ادهم نابلسی در ۱۹ سالگی و پس از حضور در برنامه استعدادیابی ایکس فکتور و کسب مقام سوم، طرفدارانی از سراسر جهان پیدا کرد، اما اخیرا ویدیویی را به اشتراک گذاشت که در آن گفته بود موسیقی را کنار می‌گذارد و آهنگ‌هایی را که میلیون‌ها بازدید داشته‌اند حذف می‌کند.

این چهره مشهور در اینستاگرام بیش از ۳ میلیون و در یوتیوب حدود ۴.۵ میلیون دنبال کننده دارد. این چهره عربی در ویدیوی انصراف خود گفت: «همه اهدافی دارند که می‌خواهند در این زندگی به آن‌ها برسند، اما پس از رسیدن به هدف، چه احساسی خواهیم داشت؟»

او تاکید کرد که: «این هدف باید با هدف وجودی ما در زندگی یعنی عبادت خدا همخوانی داشته باشد. هدف اصلی ما از زندگی، جلب رضایت و عبادت خداوند است.» او با تشکر از طرفدارانش گفت این بازنشستگی، از موسیقی پایان کارش نیست و امیدوار است در سفر جدید نیز مخاطبانش او را همراهی کنند.

چندی بعد او یک قرائت دلنشین منتشر کرد که با استقبال فراوانی روبرو شد. خداوند متعال در این آیه به پیامبر گفته است: «به آن بندگانم که اسراف بر نفس خود کردند بگو: هرگز از رحمت (نامنتهای) خدا نا امید مباشید، البته خدا همه گناهان را (چون توبه کنید) خواهد بخشید، که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است.»

منبع: آخرین خبر

403904