در کنار فیلم‌سازان خارجی

پگاه آهنگرانی داور یک جشنواره بین المللی

پگاه آهنگرانی داور بخش فیلم مستند جشنواره بین‌المللی نوستالژیا شد.
تصویر پگاه آهنگرانی داور یک جشنواره بین المللی

به گزارش پرسون، طبق گزارش رسیده، در این دوره از جشنواره فیلم نوستالژیا، در بخش فیلم‌های بلند داستانی، داویده ویتزینی تدوینگر سینمای ایتالیا در کنار پاتریتزیا راپتزی، فارغ التحصیل فلسفه ، منتقد و روزنامه نگار و دبیر هنری جشنواره فیلم اسگوآردی آلتروه و علیرضا کاظمی پور، فیلمنامه نویس و فیلمساز داوری خواهند کرد.

در بخش فیلم‌های کوتاه جشنواره، آرماندو لوستالیو، منتقد و مدرس سینما،آندره آ والنیتنو فیلمساز و مدرس سینما و دبیر جشنواره فیلم پمپئی و آنیتا سارنو پروگرامر جشنواره فیلم ازمیت ترکیه، به عنوان داور حضور دارند.

در بخش فیلم مستند پگاه آهنگرانی بازیگر و مستندساز ایرانی که اخیرا جایزه ویژه هیئت داوران سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه بوسان را برای فیلم «من سعی می‌کنم به یاد بیاورم» محصول مشترک ایران و جمهوری چک، از آن خود کرد، لیا بلترامی مستند ساز، برنده جایزه صلح جشنواره ونیز و موسس جشنواره مذهب امروز ایتالیا و محمود بهراز نیا مستندساز و بازیگر مقیم آلمان که ساخت مستندهایی همچون" درباره سهراب شهید ثالث" و " در نزدیکی کیارستمی" را در پرونده خود دارد، به داوری خواهند نشست.

سومین دوره جشنواره بین‌المللی نوستالژیا در میلان و رم به دبیری امیرحسین کاوه روز 15 سپتامبر آغاز می‌شود و تا هفدهم سپتامبر (شهریور ماه) ادامه می‌یابد.

399221