تصویر کیم کارداشیان به زنان آسیب روانی می‌زند

نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که تصویری که خانواده کارداشیان به ویژه کیم کارداشیان در برابر دید بانوان قرار می‌دهند، منجر به آسیب روانی زنان می‌شود.
تصویر تصویر کیم کارداشیان به زنان آسیب روانی می‌زند

به گزارش پرسون، نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که تصویری که خانواده کارداشیان به ویژه کیم کارداشیان در برابر دید بانوان قرار می‌دهند، منجر به آسیب روانی زنان می‌شود.

به نقل از نیویورک پست، مطالعه‌ای که توسط دانشگاه یورک تورنتو انجام شد، نشان داد، تصاویری که کیم کارداشیان از خود منتشر می‌کند، می‌تواند به مرور زمان، عزت نفس زنان را مورد آسیب قرار دهد، این مطالعه در واقع از کیم کارداشیان و خواهرش کایلی جنر به عنوان تأثیرگذارانی نام برد که به نارضایتی زنان نسبت به بدن خود به دلیل انتشار محتوای آنلاین، کمک می‌کنند.

مطالعه دانشگاه یورک نشان می‌دهد که ادیت عکس ها، جراحی‌های زیبایی و تغییر دیجیتالی عکس‌ها به یک امر عادی تبدیل شده است. اگرچه تغییر یک عکس یا انجام جراحی پلاستیک غیرقانونی نیست، اما وقتی این کار توسط اینفلوئنسر‌ها انجام می‌شود، اثراتی بسیار منفی روی سلامت روان بازدیدکنندگان خواهد گذاشت.
الگو‌های تناسب اندامی که اغلب توسط جراحان زیبایی به اینفلوئنسر‌ها تقدیم می‌شود، باعث می‌شود زنانی بد ظاهر بهنجار احساس کنند که زیبا نیستند، افزون بر این، ویدئو و عکس‌هایی که با دوربین‌های تمام حرفه‌ای و با کیفیت ضبط می‌شوند نیز تصویری متفاوت با واقعیت را نشان بازدیدکنندگان داده و احساس بدی به مخاطبان می‌دهد.

منبع: انتخاب

382097