دبیر اجرایی رویداد خبر داد؛

برگزاری رویداد ملی شتاب در دیار دارالعلم یزد

مدیر کانون کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جوادالائمه(ع) و دبیر اجرایی در جمع خبرنگاران از برگزاری رویداد ملی شتاب (کسب و کار هوشمند) در یزد خبر داد.
تصویر برگزاری رویداد ملی شتاب در دیار دارالعلم یزد

به گزارش پرسون از یزد، بهناز فتوحی مدیر کانون کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جوادالائمه(ع) در جمع خبرنگاران از برگزاری رویداد ملی شتاب (کسب و کار هوشمند) در یزد خبرداد و گفت: این رویداد توسط دانشگاه علمی کاربردی واحد استان یزد با محوریت مرکز علمی کابردی حضرت جوادالائمه(ع) برگزار می شود.

وی با بیان اینکه شتاب به معنای شناسایی وتوانمندسازی ایده های برگزیده است اظهار داشت: هدف از برگزاری چنین رویدادی ترویج فرهنگ ایده پردازی، خلاقیت و کارگروهی است.

فتوحی ادامه داد: مهلت ارسال ایده به این رویداد از 15 دی ماه آغاز و تا 10بهمن ماه ادامه دارد که علاقه مندان و ایده پردازان می‌توانند از طریق لینک ثبت ایده به نشانی MIS.ekjavad.ir ایده های خود را درمحورهای سلامت، گردشگری، آموزش، تولید محتوا(نرم افزار،طراحی سایت و..)، کشاورزی و دیگرحوزه های مرتبط به ثبت برسانند.

دبیر اجرایی رویداد ملی شتاب کسب و کار هوشمند تاکید کرد : تلاش داریم تا در کنار برگزاری این رویداد کارگاه های آموزشی و تخصصی نیز برای شرکت کنندگان برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: به 3تیم برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد ضمن اینکه برگزیدگان از حمایت های شرکت های ‌شتاب دهنده و امکانات مرکز نوآوری به همراه تسهیلات قرض الحسنه بهره مند خواهند شد

فتوحی در خصوص برگزاری زمان رویداد هم گفت: این رویداد در روز 4 اسفندماه ساعت 9صبح به صورت همزمان مجازی و حضوری در محل مرکز واقع در صفاییه بلوار ‌شهیدان اشرف، میدان ایثار، بلوار طراوت کوچه نسیم برگزار خواهد شد.

حیران_استان یزد

379439