توسط سجام؛

سود شستا از 5 آبان به حساب سهامداران واریز می‌شود

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: سود سالیانه شستا از پنجم آبان توسط سامانه سجام به حساب سهام‌داران واریز می‌شود.
تصویر سود شستا از 5 آبان به حساب سهامداران واریز می‌شود

به گزارش پرسون، میرهاشم موسوی سرپرست سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: سود سهام مصوب سهامداران حقیقی دارای کد سجام از طریق شماره حساب اعلام شده در سامانه سجام توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام)، از تاریخ 1400/8/5 لغایت 1400/8/9 به تدریج پرداخت خواهد شد.

وی افزود: با توجه به برگزاری مجمع شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) و تصمیم گیری درباره سود قابل تقسیم، روند واریز سود به حساب سهام‌داران مطابق با روال جاری و از طریق سجام انجام می‌شود.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: براساس گزارش حسابرسی مستقل و بازرسی قانونی انجام شده توسط سازمان حسابرسی و مطابق با صورت‌های تأیید شده سال مالی منتهی به 31 خرداد 1400 سود خالص شستا 31 هزار و 148 میلیارد تومان است که سود پایه هر سهم 2199 ریال است.

موسوی خاطرنشان کرد: سهامداران حقیقی که فاقد کد سجام هستند، می توانند از تاریخ 15 آذر سال جاری با مراجعه به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور با ارائه اصل کارت ملی و اعلام کد سهامداری نسبت به دریافت سود سهام خود، اقدام کنند.

وی در خاتمه گفت: پرداخت سود سهامداران حقوقی، صندوق ها و سبدهای سرمایه گذاری نیز از تاریخ 1400/8/5 از طریق واریز به حساب بانکی اعلام شده به این شرکت از طریق مکاتبات رسمی انجام می شود.

367157