یک روز بدون فوتی کرونا در یزد ثبت شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اظهار داشت: در شبانه روز گذشته فوت بیمار مبتلا به کرونا در استان یزد گزارش نشده است.
تصویر یک روز بدون فوتی کرونا در یزد ثبت شد

به گزارش پرسون از استان یزد، دکتر ابراهیم سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان این‌که از یکهزار و ۱۱۸ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۳۷۴ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شدند.

وی افزود: از تعداد کل بیماران کرونایی استان یزد، ۲۱ نفر در بیمارستان‌های استان بستری و ۳۵۳ نفر در منزل دوران نقاهت را طی می‌کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به شناسایی موارد جدید بستری در بیمارستان‌های استان، گفت: شش بیمار در اردکان، سه بیمار در تفت، دو بیمار در خاتم، دو بیمار در مهریز و هشت بیمار در شهر یزد شناسایی شدند.

ابراهیم سلمانی در پایان با بیان این‌که در شبانه روز گذشته فوت بیمار مبتلا به کرونا در استان یزد گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۴۲۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد، ۸۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه خدمات دریافت می کنند

منبع: فارس

366603