بازیگر «روزگار قریب» مهمان «شما و سحر»

فرحناز منافی ظاهر بازیگر نقش فاطمه در سریال روزگار قریب، امشب مهمان «شما و سحر» در کانال اردوی شبکه سحر است.
تصویر بازیگر «روزگار قریب» مهمان «شما و سحر»

به گزارش پرسون، به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از معصومه شریفیان، تهیه کننده «شما و سحر»، بازیگر نقش فاطمه در سریال روزگار قریب که هم اکنون از کانال اردوی شبکه سحردر حال پخش است و مورد استقبال بسیار مخاطبان اردوزبان قرار گرفته در این برنامه به صورت اسکایپ حضور خواهد داشت و با مخاطبان به طور زنده و مستقیم گفت و گو خواهد کرد.

شریفیان افزود: گفت وگویی صمیمانه با این بازیگر خوش سابقه و قدیمی سینما، تلویزیون وتئاتر در خصوص تاریخچه فعالیت هنری و چگونگی نقش هایش در سریال های تلویزیونی از جمله روزگار قریب خواهیم داشت.

بازی در فیلم سینمایی عروس در سال 1369، اولین کار سینمایی بلند فرحناز منافی ظاهر بود.

در آرامش، به رنگ انار، چند شاخه گل، زبان مادری، اخلاقتو خوب کن، بیداری، دختر شیرینی فروش، روز فرشته، پرواز در نهایت، راز چشمه سرخ، عروس کاغذی و ... از جمله فیلم هایی است که فرحناز منافی ظاهر در آن بازی کرده است.

وی همچنین در مجموعه های تلویزیونی امام علی(ع)، همه چیز آنجاست، شاهد، در چشم باد، روز حسرت، پدرسالار، این خانه دور است، شاخهٔ طوبی، آرزوی پردردسر، خانه در آتش و ... نیز به ایفای نقش پرداخته است.

پخش قسمت های از فیلم ها و سریال ها با بازی مهمان برنامه، پلی بگ هایی با موضوع شعر و ادبیات فارسی و اردو، اخبار فرهنگی و هنری، معرفی برنامه های کانال اردوی شبکه سحر، کلیپ های موسیقی از آیتم های دیگر این برنامه ترکیبی زنده است که معصومه شریفیان در آخر به آن اشاره کرد.

«شما و سحر» با اجرای فاطمه سکینه مهدی 18مهرماه، ساعت 18:30 به وقت تهران به مدت 50 دقیقه به طور زنده روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر خواهد رفت.

364645