زمان آغاز اردوی تیم کشتی آزاد امید مشخص شد

اردوی آماده‌سازی تیم کشتی آزاد امید جهت حضور در مسابقات جهانی صربستان از دهم مهر ماه آغاز خواهد شد.
تصویر زمان آغاز اردوی تیم کشتی آزاد امید مشخص شد

به گزارش پرسون، مسابقه انتخابی تیم کشتی آزاد امید، روز جمعه گذشته در خانه کشتی شهید هادی به انجام رسید.

در پایان این رقابت‌ها احمد محمدنژاد جوان در وزن 57 کیلوگرم، مجید داستان در وزن 61 کیلوگرم، پیمان نعمتی در وزن 65 کیلوگرم، علی اکبر فضلی در وزن 70 کیلوگرم، حسین ابوذری در وزن 74 کیلوگرم، علی سوادکوهی در وزن 79 کیلوگرم، سجاد غلامی در وزن 86 کیلوگرم، محمدمبین عظیمی در وزن 92 کیلوگرم، امیرعلی آذرپیرا در وزن 97 کیلوگرم و مهدی هاشمی در وزن 125 کیلوگرم به عنوان فرد نخست شناخته شدند.

درحالیکه تکلیف 6 وزن از تیم ملی با برگزاری این رقابت‌ها مشخص شده است، در 4 وزن نفرات برتر اوزان 65، 74، 92 و 125 کیلوگرم در روز 16 مهرماه به ترتیب به مصاف حسن عبادی، محمدصادق فیروزپور، امیرحسین فیروزپور و عباس فروتن می‌روند تا با تک کشتی ترکیب تیم اعزامی به صربستان تکمیل شود.

پیش از این اعلام شده بود به دلیل شلوغی خانه کشتی، اردوی شاگردان تقی اکبرنژاد بعد از اعزام بزرگسالان آزاد به نروژ تشکیل خواهد شد. به این ترتیب اولین مرحله از اردوی تیم ملی امید آزاد از دهم مهر ماه شروع خواهد شد. این تیم تا زمان اعزام به صربستان دو مرحله اردو را پشت سر خواهد گذاشت.

در خصوص کادر فنی تیم ملی آزاد امید نیز تاکنون سیدمراد محمدی از سوی تقی اکبرنژاد معرفی شده و سه مربی دیگر از استان‌های مازندران، تهران و خراسان رضوی نیز به کادر فنی ملحق خواهند شد.

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی امیدهای جهان (زیر 23 سال) طی روزهای 10 تا 16 آبان مان در بلگراد صربستان برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم

352503