«جورج کلونی» این بار در مقام کارگردان

فیلم «بار ظریف» به کارگردانی جورج کلونی و بازی بن افلک اکران می شود.
تصویر «جورج کلونی» این بار در مقام کارگردان

به گزارش پرسون، به نقل از ددلاین، آمازون استودیوز تاریخ اکران جدیدترین فیلم به کارگردانی جورج کلونی یعنی «بار ظریف» با نقش‌آفرینی بن افلک، تای شریدن، لیلی ریب و کریستوفر لوید را برای اواخر سال میلادی تعیین کرده است.

این درام به صورت محدود از روز هفدهم دسامبر در تعدادی از سینماهای لس‌آنجلس و نیویورک اکران می‌شود و نمایش سراسری خود را از روز بیست‌ و دوم دسامبر خواهد داشت. این فیلم از روز هفتم ژانویه در سراسر جهان برای استریمینگ از طریق آمازون پرایم در دسترس خواهد بود.

جدیدترین پروژه کلونی بعد از فیلم علمی‌تخیلی «آسمان نیمه شب» محصول نت‌فلیکس اقتباسی از کتاب خاطرات پرفروش «بار ظریف» (The Tender Bar) نوشته جی‌آر مورینگر برنده جایزه پولیتزر است. فیلمنامه پروژه را ویلیام موناهان برنده جایزه اسکار نوشته است.

داستان درباره شخصیت جی‌آر با نقش‌آفرینی شریدن است، پسری که در لانگ آیلند بزرگ می‌شود و در میان مشتریان بار عمویش چارلی با بازی افلک دنبال شخصیت‌های پدرگونه می‌گردد. در حالیکه مادرش با بازی ریب سعی دارد برای پسرش فرصت‌هایی را فراهم کند که خودش نداشته، او دنبال رویاهای خودش می‌رود.

کلونی و گرنت هسلاف این فیلم را از طریق شرکت تهیه خود یعنی اسموک‌هاوس پیکچرز در همراهی با تد هوپ، مورینگر و باربارا ای. هال ساخته‌اند.

فیلمبرداری این فیلم بهار امسال در فیچبرگ شهری در شمال ورسستر در ماساچوست آمریکا انجام شد.

352157