همزمان با هفته دفاع مقدس؛

برگزاری یادواره شهدای سرباز در زنجان

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: یادواره شهدای سرباز این استان همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.
تصویر برگزاری یادواره شهدای سرباز در زنجان

به گزارش پرسون از استان زنجان، ابوالفضل طهماسبی جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای گرانقدر سرباز، یادواره شهدای سرباز به همت سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه این یادواره در راستای کنگره ٣٥٣٥ شهید استان زنجان که در پاییز امسال برگزار خواهد شد، اجرا می‌شود، تصریح کرد: هدف اصلی از برگزاری این

یادواره گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرباز هشت سال دوران دفاع مقدس و سایر عرصه‌ها، ترویج و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به صبر و استقامت خانواده‌های آنان است.

جانشین فرمانده سپاه استان زنجان با بیان اینکه این یادواره روز شنبه سوم مهر ماه سال جاری از ساعت ٨ و ۳۰ دقیقه صبح در محل سالن اجتماعات نور مجتمع فرهنگی ورزشی شهید عطایی برگزار می‌شود. طهماسبی افزود: این مراسم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا و مسئولین استانی اجرا می‌شود.

منبع: فارس

351843