سرهنگ جلیلیان در حاشیه اجرای طرح رعد؛

کشف ۱۱ میلیارد کالای قاچاق در شهرستان ری

سرهنگ جلیلیان گفت: با اجرای چهارمین مرحله طرح رعد شهرستان ری موفق به کشف ۱۱ میلیارد تومان اموال مکشوفه شدیم.
تصویر کشف ۱۱ میلیارد کالای قاچاق در شهرستان ری

به گزارش پرسون، صبح امروز سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در حاشیه اجرای چهارمین طرح رعد شهرستان ری در حضور اصحاب رسانه گفت: در اجرای تدابیر سردار فرماندهی انتظامی تهران بزرگ طی ۴۸ ساعت گذشته، ۲۸۵ نفر از متهمین دستگیر شدند.

وی افزود: ۱۳ باند متلاشی و ۱۹۰ نفر از سارقین سابقه دار و حرفه ای دستگیر شدند. ۱۹۸ فقره سرقت کشف و اموال تحویل متهمین گردید.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه ۲ قبضه سلاح گرم و ۲۳ قبضه سلاح سرد از متهمین کشف شد، بیان کرد: در عملیاتی بیش از ۸۴ کیلو گرم انواع موادمخدر از ۴۸ فروشنده کشف و ضبط گردیده است.

سرهنگ جلیلیان تاکید کرد: ۲۲نفر از اراذل و اوباش که غالبا مزاحمین نوامیس بودند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: ۸۵۱۵ لیتر انواع مشروبات الکلی کشف و تعدادی از اماکن و کارگاه که اقدام به تهیه و تولید این مشروبات الکلی می پرداختند، پلمپ گردید.

وی توضیح داد: در این مرحله از طرح ارزش کالاهای اموال مکشوفه بیش از ۱۱میلیارد تومان ارزیابی شد.

سرهنگ جلیلیان افزود: با تلاش همکاران در طول ۳ماهه اخیر بیش از ۱۴ درصد کاهش وقوع سرقت، ۱۸ درصد افزایش کشف و ۵۰ درصد افزایش دستگیری سارقین را در حوزه انتظامی شهرری داشتیم.

وی از دستگیری فردی رمال که با شیادی اقدام به اغفال عده ای از بانوان مقیم شهرستان ری میکرد خبر داد و گفت: این فرد پس از انجام پاره ای از اقدامات امنیتی ، اطلاعاتی و انتظامی شخص مذکور شناسایی و دستگیر گردید. تعداد شکات پرونده ۷ نفر می باشد.

سرهنگ جلیلیان توصیه ای به شهروندان کرد و گفت: مرکز مشاوره شهید رحیمی بطور شبانه روزی و به شکل رایگان مشاوره و رهنمود دهی شهروندان خدمات ارائه می دهد.

ساراپیرانه

350855

مطالب مرتبط