شهردار خرم آباد:

اهل شلوغ کاری نیستم/ وعده ای می دهم که توان اجرای آن را داشته باشم

شهردار خرم آباد گفت: به شرایط و کمبود های محله های مختلف در سطح شهر اشراف کامل دارم، و برای خدمت رسانی به محله های کمتر توسعه یافته، تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.
تصویر اهل شلوغ کاری نیستم/ وعده ای می دهم که توان اجرای آن را داشته باشم

به گزارش پرسون از لرستان، سعید فتوحی شهردار خرم آباد اظهار کرد: امکانات و خدمات در محله فلک الدین بسیار تاسف برانگیز است، ما برای جبران عقب ماندگی باید از تمامی منابع و امکانات شهرداری استفاده کنیم، شهرداری این آمادگی را دارد که زمین خاکی همجوار با سالن خانه کبدی در محله فلک الدین را در صورت انتقال مالکیت به شهرداری، از چمن مصنوعی تبدیل به یک زمین استاندارد فوتبال نماید.

وی افزود: یکی از مشکلات اصلی شهرداری در محله فلک الدین زمین های قول نامه ای هستند که فروخته شده اند و سرانه ای برای آنها تعریف نشده است، همین امر ساخت پارک در این محله را با بن بست مواجهه کرده است.

شهردار مرکز استان لرستان بیان کرد: در بحث آسفالت که بدیهی ترین نیاز شهروندان است، با فعال سازی کارخانه آسفالت شهرداری کار لکه گیری معابر و کوچه ها را آغاز کرده ایم، اما برای نهضت آسفالت یک قرارداد ۸ میلیارد تومانی بسته ایم، که اجرای این پروژه به زودی تحقق پیدا خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: طی هفته آینده با حضور در دفاتر تسهیل گری، از نزدیک نیاز های محلات را با حضور شما و مردم، مورد بررسی قرار داده و بر اساس اولویت، موانع را برطرف خواهیم کرد.

شهردار خرم آباد در بخش هایی از صحبت هایش به شهربازی کیو اشاره کرد و افزود: اینکه ده سال در یک مرکز استان، شهربازی وجود ندارد، ظلم در حق بچه هایی است، که از بازی در این محل محروم شده اند، خوشبختانه چند اکیپ در حال افتتاح شهر بازی هستند که به بهره برداری برسد.

فتوحی در پایان خاطر نشان کرد: به هیچ وجه اهل شعار و شلوغ کاری نیستم، با مردم صادق و رو راست هستم، وعده هایی نخواهم داد که از عهده عملی کردن آن برنیایم، اما اگر حرفی میزنم و یا قولی می دهم پای آن می ایستم و آن را به اتمام می رسانم.

350516