تا پایان شهریور دو ایستگاه مترو افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت مترو بیان کرد: در صورت تزریق به موقع منابع تا پایان شهریور ماه دو ایستگاه مترو افتتاح می‌شود.
تصویر تا پایان شهریور دو ایستگاه مترو افتتاح می‌شود

به گزارش پرسون، علی امام مدیر عامل شرکت مترو ضمن اعلام مطلب فوق افزود: با وجود آنکه هنوز کل پول حاصل از فروش اوراق مشارکت سال ۱۳۹۸ توسط بانک رفاه آزاد نشده و از طرفی منتظر دریافت وجوه اوراق مشارکت سال ۱۳۹۹ هستیم اما برنامه های اجرایی شرکت مترو با همت دست اندرکاران امر در حال پیگیری است و امیدواریم در روزهای باقی مانده از تابستان سال جاری ، شاهد به ثمر نشستن برخی از تلاش های صورت گرفته باشیم.

امام در ادامه با اشاره به افتتاحیه های ۵۰ روز پیش رو گفت: در صورت تزریق فوری منابع مالی مورد نیاز، ابتدا ورودی های جدید ایستگاه های برج میلاد و مهدیه را به بهره برداری خواهیم رساند و در ادامه، در شهریور ماه افتتاح ایستگاه شهید رضایی در خط ۶ و احتمالا ایستگاه تقاطعی توحید در خط ۷ را شاهد خواهیم بود.

بر اساس گزارش روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)، مدیر عامل شرکت مترو در پایان صحبت های خود گفت: مقدمات کار برای آغاز عملیات اجرایی فاز نخست پروژه توسعه شرقی خط ۴ از ایستگاه شهید کلاهدوز تا تقاطع بزرگراههای شهیدان باقری و سلیمانی در حال آماده سازی است و غیر از این، می‌توانیم فاز نخست پروژه احداث پایانه ۴۴ هکتاری دولت آباد را نیز که مربوط به خط ۶ می‌شود آغاز کنیم. این در حالی است که عملیات اجرایی پروژه احداث خط ۱۰ مترو و همچنین توسعه جنوبی خط ۶ هم در حال انجام و پیگیری است.

منبع: ایسنا

328488