قورت دادن دندان مصنوعی بلای جان یک زن شد!

زنی که حین نوشیدن آب، تصادفا دندان مصنوعی اش را قورت داده بود جانش را از دست داد.

تصویر قورت دادن دندان مصنوعی بلای جان یک زن شد!

به گزارش پرسون، در حادثه‌ای عجیب یک زن هندوستانی بر اثر قورت دادن دندان مصنوعی جانش را از دست داد.

در این حادثه که در تاریخ ۴ جولای رخ داد «اِس راجالاکشمی» ۴۳ ساله در حال نوشیدن آب بود که ناگهان دندان مصنوعی اش را نیز قورت داد. راجالاکشمی پس از آنکه دچار سرگیجه و حالت تهوع شد به یک بیمارستان محلی مراجعه کرد. اما پزشکان پس از انجام آزمایشات اعلام کردند که خطری جان این زن را تهدید نمی‌کند و او همان روز از بیمارستان مرخص شد.

اما روز بعد در حالی که این زن بر اثر بدحالی در حال مراجعه دوباره به بیمارستان بود در بین راه جانش را از دست داد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند راجالاکشمی حدود هفت سال پیش سه دندان جلویی خود را در یک بیمارستان غیردولتی در ایالت تامیل نادو هند کشیده و در این بیمارستان سه دندان مصنوعی را جایگزین آن‌ها کرده بود.

پلیس هند مرگ این زن را در لیست مرگ‌های غیرطبیعی ثبت کرده و قرار است کالبدشکافی روی جسد وی انجام شود. در حالی که برخی پاتولوژیست‌ها بر این باورند که حوادثی اینچنینی مثل قورت دادن دندان مصنوعی معمولا منجر به مرگ نمی‌شود با این حال اگر دندان به جای لوله غذا به لوله هوا برسد می‌تواند سبب مرگ شود. در این قبیل حوادث به بافت‌های درون لوله‌های هوا آسیب رسیده و باعث خونریزی یا آسفیکسی ( خفگی ) می‌شود.

324952