304259

معاون امور بازرگانی و تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان؛

فروشگاه مجازی به منظور جذب مشتری راه‌اندازی شد

تصویر فروشگاه مجازی به منظور جذب مشتری راه‌اندازی  شد
معاون امور بازرگانی و تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از راه‌اندازی فروشگاه مجازی، به منظور زمینه‌ساز جذب مشتری برای محصولات طرح ملی مشاغل خانگی خبر داد.

به گزارش پرسون از زنجان، امیرعلی مسیبی اظهار کرد: مشاغل خانگی فعالیت‌هایی است که توسط عضو و یا اعضای خانواده در واحد مسکونی خود و یا در محل دیگری انجام گرفته و در نهایت منجر به تولید کالا و یا ارائه خدمات می‌شود.

وی افزود: مشاغل خانگی به سبب خانگی بودن، بستر مناسبی برای افراد ناتوان، خانه‌دار و یا کسانی که تمایل به کار در منزل دارند را فراهم می‌کند. همچنین مزایایی همچون آزادی و استقلال بیشتر، ساعات کاری منعطف، پایین بودن هزینه راه‌اندازی نسبت به مشاغل صنعتی، معافیت مالیاتی و امکان کار پاره‌وقت برای متقاضیان را فراهم می‌آورد.

این مسئول ادامه داد: کسب و کارهای خانگی از مهم‌ترین زمینه‌های افزایش مشارکت مردمی در اقتصاد و از جمله راه‌های مناسب برای توسعه اشتغال‌های خرد و متوسط است و اگر چه این نوع کسب و کار جزو پنهان اقتصاد به‌شمار می‌رود اما همواره توانسته‌ است نقش خود را در رشد اقتصادی و کاهش بیکاری در کشور ایفا کند.

معاون امور بازرگانی و تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: در طرح توسعه مشاغل خانگی آموزش افراد زمینه توانمندسازی و داشتن شغل پایدار برای آن‌ها فراهم می‌شود که می‌تواند حتی سبب تبدیل افراد به کارآفرین‌های بزرگ شود.

مسیبی با تاکید بر لزوم راه‌اندازی فروشگاه مجازی برای فروش محصول متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، خاطرنشان کرد: اگر محصولات این افراد از طریق فروشگاه‌های اینترنتی به فروش برسد، زمینه جذب مشتری و بازاریابی نیز فراهم خواهد شد.

منبع: ایسنا

| 304259