304236

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی زنجان خبر داد:

141 هزار راس دام تحت پوشش خدمات رایگان دامپزشکی قرار می‌گیرد

تصویر 141 هزار راس دام تحت پوشش خدمات رایگان دامپزشکی قرار می‌گیرد
مسئول بسیج مهندسین کشاورزی زنجان از تحت پوشش قرار گرفتن ۱۴۱ هزار و 570 راس دام سبک و سنگین جهت دریافت خدمات رایگان دامپزشکی خبر داد.

به گزارش پرسون از زنجان، فرهاد احمدی در جلسه جهش تولید با بیان اینکه افزون بر ۳۶ هزار رأس دام سبک و سنگین تحت پوشش ارائه خدمات رایگان دامپزشکی و امور دام طی سال گذشته قرار گرفتند، اظهار کرد: برنامه‌ریزی شده که امسال ۴ برابر سال گذشته دام سبک و سنگین تحت پوشش خدمات رایگان دامپزشکی و امور دام قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی شده است که ۱۰ درصد از جمعیت دام استان تحت پوشش خدمات رایگان دامپزشکی و امور دام قرار گیرد، افزود: 228 مربی در طرح همگام دوره‌های آموزشی لازم را گذرانده و آمادگی ارائه خدمات آموزشی هستند.

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی زنجان با اشاره به طرح همگام عنوان کرد: در این طرح تعداد ۲۲۰ نفر مهندس در راستای برنامه‌های افزایش تولید و بهره‌وری در واحد سطح و افزایش عملکرد محصولات استراتژیک همچون گندم، جو، کلزا، برنج و ذرت و نیز افزایش محصولات مزیت‌دار از جمله زیتون و انگور آموزش دیده‌اند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به مبحث انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد: انتخابات در هر کشوری یک فرصت برای آن کشور محسوب می‌شود که این فرصت هر چند سال یکبار برای ملت فراهم می‌شود تا مردم بتوانند در در تعیین سرنوشت خود تصمیم‌گیری و مشارکت کنند.

حجت الاسلام حسن بیگدلی با بیان اینکه برای انتخاباتی جایگزین نیست افزود: هیچ جایگزینی برای انتخابات وجود ندارد تا از آن طریق مردم بتوانند در تعیین سرنوشت خود تاثیرگذار شوند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری برای بحث انتخابات به کرات از واژه تحول استفاده می‌فرماید، تاکید کرد: تحول به معنای دگرگونی و تغییر است و این تغییر زمانی که بخواهد ایجاد شود تنها از طریق مردم و شرکت آنها در انتخابات و گزینش فرد اصلح میسر می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه هر کشور برای خود حد و حدود و حریم‌هایی را تعیین می‌کند و اجازه ورود به کشورهای دیگر را نمی‌دهد، تصریح کرد: مباحث موشکی، هسته‌ای، هواپیمایی و پهپاد و سلول‌های بنیادی از جمله علومی هستند که دارای حریم هستند که بخشی از این حریم‌ها نوشته و بخشی دیگر از آن‌ها نانوشته است.

حجت الاسلام بیگدلی با اشاره به اینکه برای ایجاد تحول باید کمبودهایی و نواقصی که وجود دارند برطرف شود، تصریح کرد: برطرف کردن کمبودها و ایجاد بحث تحول از دو طریق تحول ارتجاعی و تسلیم و سازش صورت می‌گیرد.


وی با بیان اینکه تحول ارتجاعی یا همان عقب‌گرد و تسلیم و سازش همواره با نتایج مثبتی همراه نبوده است، تاکید کرد: این در حالی که تحول انقلابی همواره نتیجه‌بخش بوده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به این که تحول انقلابی به بهترین وجه موفقیت را به ارمغان آورده است، عنوان کرد: نگاه به درون برای تقویت نظام الزامی است چراکه اگر نگاه به درون صورت گیرد و به جوانان اعتماد شود بسیاری از مشکلات کشور مرتفع خواهد شد.
فاطمه شمشیرگر _ استان زنجان

| 304236