مجله پرسون

مهمترین اخبار

اخیرا یکی از اعضای ارشد بخش خاورمیانه در اندیشکده مرکز منافع ملی آمریکا اذعان کرده که «ایران یک قدرت هسته‌ای است و کاخ سفید در حال پذیرش این واقعیت است.» اعترافی که فرامتن بسیار مهمی دارد.

همراه با کیوسک رسانه پرسون در یک نگاه صفحه اول روزنامه های امروز10 مهر ماه ۱۴۰۲ را ببینید و از عناوین نخست روزنامه ها مطلع شوید.

در واقع موضوع مهم این است که اکنون برای اروپایی‌ها چندجانبه‌گرایی سنتی که شامل کنفرانس‌های بزرگ و تصمیم‌گیری جمعی می‌شود چندان موثر نبوده و حالا هر چند که آنها قصد کرده‌اند از وضعیت قدیم فاصله بگیرند، اما به هیچ عنوان طرح کلی روشنی از آینده نیز ندارند.

طبق نظرسنجی که نتایج آن اخیرا منتشر شد، اکثر عربستانی‌ها عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را نمی‌خواهند. نتایج نظرسنجی موسسه مطالعات خاور نزدیک واشنگتن نشان می‌دهد، در این کشور فقط اقلیتی کوچک از عادی ‌سازی روابط با رژیم اسرائیل حمایت می‌کنند که همین اقلیت هم در حال کاهش است.

ایستگاه مترو جهاد تهران که ورودی آن از طاق‌ها و دالان‌هایی تو در تو و متقاطع از جنس آجر تشکیل شده در فهرست نامزدهای جایزۀ معتبر جهانی، قرار دارد. به تازگی فهرست طولانی نامزدهای دریافت جوایز سال ۲۰۲۳ اعلام شده که در میان آن‌ها آثاری معماری از ایران نیز در حوزه‌های مختلف به چشم می‌خورند.

همراه با کیوسک رسانه پرسون در یک نگاه صفحه اول روزنامه های امروز10 مهر ماه ۱۴۰۲ را ببینید و از عناوین نخست روزنامه ها مطلع شوید.

وزارت نفت اعلام کرد: اجرای طرح‌های بزرگ نفتی و پتروشیمی با محوریت رشد اقتصادی و معیشتی توسط وزارت نفت دولت سیزدهم، تمجید رهبر معظم انقلاب از این دستاوردها را به‌ دنبال داشت تا آنجا که آن را از شاخص‌های مثبت اقتصاد کلان بیان کردند.

بلد بودن زبان دنیا در میدان عمل/ بهار دیپلماسی ایران در 2 سال گذشته

در دوسال گذشته با چه کشورهایی ارتباط برقرار شد؟

ایران در حوزه دیپلماتیک توانسته طی ۲سال گذشته روابط خود را با کشورهای قابل‌توجهی ازسر گیرد که در دولت مدعی بلد بودن زبان دنیا، روابط با آنها قطع شده بود.

معاون حمایت های سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران:

استعدادیابی، هدایت، آموزش و توانمند سازی بهترین راهکار برای کاهش کودکان کار و خیابان

در سال های اخیر نهادهای بسیاری پای کار آمدند تا معضلات اجتماعی در پایتخت را برطرف کنند؛ یکی از این نهادها شهرداری تهران است که در حوزه های گوناگون از جمله کودکان کار و خیابان به شکل تخصصی برای کاهش این آسیب اجتماعی ورود پیدا کرده است.

ارسال متن تبریک ولادت حضرت محمد (ص) و امام ششم (ع) به وسیله پیامک، عکس نوشته، اس ام اس، عکس، شعر، دلنوشته، مسیج، استوری، پست اینستاگرام و پیام در هفدهم ربیع‌الاول در میان مسلمانان مرسوم است.