صفحه اصلی استان‌ها

سرویس اخبار استانها به تمام رویدادها در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و... در 31 استان کشور با نگاهی دقیق می پردازد.

مهمترین اخبار

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: بالاترین نیاز سالمندان احترام و تکریم است و این جامعه با تجربه نیاز به پشتیبانی‌های مهربانانه دارد.

دکتر منوچهر متکى ریاست خانه احزاب ایران در حکمی سید میکائیل محمدى را به عنوان رئیس جدید خانه احزاب استان خراسان شمالى منصوب کرد‌.

بنابر آخرین آمار از ستاد مقابله با کرونا استان سمنان، به جز میامی، مهدی شهر بقیه ی شهرستان ها نارنجی شدند و شهر قرمز وجود ندارد.

بندر چابهار بزرگترین بندر اقیانوسی در جنوب شرقی ایران دارای ویژگی‌ها و جاذبه‌های منحصر به فرد اقتصادی و گردشگری است و شکوفایی و بهره مندی ار آنها، این منطقه بکر را به مقصد گردشگری جهانی تبدیل می‌کند.

خرم‌آباد- فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از دستگیری یک نفر حفار غیرمجاز در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

استاندار مازندران، با اشاره به این که عدم تحول در گردشگری مازندران علیرغم همه مزیت ها و ظرفیت ها، پرسش برانگیز است، گفت: در سایه یک برنامه ریزی راهبردی باید به سوی تحول بزرگ در صنعت توریسم مازندران گام بردداشت. ‎

در این آیین با حضور نماینده ولی فقیه ، استاندار استان مرکزی و برخی مدیران این استان برگزار شد ، از کتابخوانان، کتابداران، مروجان کتاب و برخی مسئولان شهرستان‌ها که در حوزه گسترش فرهنگ مطالعه فعال بودن تقدیر شد.