صفحه اصلی استان‌ها

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان:

کاهش بارندگی سبب افت 70 درصدی ورودی آب به سد تهم شد

براساس آمار رسمی، میزان بارندگی در کشور در سال زراعی جاری نسبت به سال گذشته ۵۲.۶ درصد کاهش داشته است. این در حالی است که بارندگی‌ها در استان زنجان به میزان 44 درصد کاهش داشته است که رقم قابل ملاحظه‌ای است.

مهمترین اخبار

درخواست امام جمعه مهران از رئیس جمهور منتخب؛

برای ایلام استاندار ویژه تعیین کنید

امام جمعه مهران گفت: انتظار مردم استان ایلام نیز با توجه به وجود منابع عظیم نفتی، منطقه آزاد، اربعین و در کنار همه این ظرفیت ها، محرومیت شدید مردم این است که برای استان ایلام نیز یک استاندار ویژه تعیین کنند تا بتواند در هیات دولت شرکت کند و مشکلات مردم را پیگیری نماید.

معاون حفاظت و امور اراضی منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از آغاز توزیع ۱۲ دستگاه آبگرمکن خورشیدی با هزینه بیش از یک میلیارد ریال به منظور استفاده جوامع محلی حاشیه‌نشین جنگل‌ها خبر داد.

عضو منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد گفت: موضوع ایستگاههای دوچرخه و سیاستگزاری و برنامه ریزی آن در دوره شورای فعلی انجام شده و شورای ششم قبل از استقرار هیچگونه دخل و تصرف و تصمیمی در این رابطه نداشته است.

زمانی که نگاه بخشی و جزیره‌ای در کشور وجود داشته باشد و فقط کشور را در چند استان محدود بدانیم و از توسعه زیرساخت‌ها در استان‌های غربی، شرقی، جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان و چهارمحال و بختیاری غافل شویم، سبب می‌شود که کاری که می‌تواند طی یک روال عادی انجام شود تبدیل به بحران شود همانند الان از حوزه وزارت‌خانه خارج شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان:

کاهش بارندگی سبب افت 70 درصدی ورودی آب به سد تهم شد

براساس آمار رسمی، میزان بارندگی در کشور در سال زراعی جاری نسبت به سال گذشته ۵۲.۶ درصد کاهش داشته است. این در حالی است که بارندگی‌ها در استان زنجان به میزان 44 درصد کاهش داشته است که رقم قابل ملاحظه‌ای است.

با همت خانپور، رئیس هیئت بسکتبال استان و همراهی واحدهای صنعتی در راستای مسئولیت اجتماعی و حمایت اعلایی مدیرکل ورزش و جوانان استان با نصب پارکت و خرید ملزومات ورزشی، بازسازی و نوسازی سالن ورزشی خانه بسکتبال شهر قزوین صورت گرفت.

یادداشت میهمان؛

صیانت یا کنترل؟

یادداشت/بر خلاف نگرانی قاطبه کاربران فضای مجازی که تصور می‌کنند با اجرای این طرح موضوع اینترنت بین‌المللی منتفی شده و دیگر هیچ کاربری به پلاتفورم‌های جهانی دسترسی نخواهد داشت، اجرای این طرح نمی‌تواند کاربران را از دسترسی به اینترنت بین‌المللی محروم کند.

ویژه برنامه‌های عید بزرگ غدیر با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه با رعایت کامل موازین و دستورالعمل‌ های بهداشتی در این شهرستان و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

آیت الله فلاحتی در خطبه های نمازجمعه رشت:

ملت ایران مجاهدند و مسئولان مجاهد می‌خواهند

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه امیدواریم دولت جدید اتلاف وقت نکند و وزرای آن جهادی عمل کنند تا امیدهای از دست رفته مردم ایران دوباره احیا شود، گفت: ملت ایران مجاهدند و مردم مجاهد مسئولان مجاهد می‌خواهند بنابراین مسئول کت و شلوار اتو کشیده با کفش ورنی و خودروی لوکس نمی‌تواند در این راستا عمل کند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

انهدام یک باند مسلح قاچاق موادمخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: تکاوران پلیس با منهدم کردن یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی، ۴ سوداگر مرگ را دستگیر و ۳۴۳ کیلو مواد مخدر را در شمال استان کشف کردند.