صفحه اصلی استان‌ها

سرویس اخبار استانها به تمام رویدادها در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و... در 31 استان کشور با نگاهی دقیق می پردازد.

جانشین سپاه الغدیر استان یزد:

بانوان، افسران خط مقدم جنگ نرم با دشمن هستند

جانشین سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به نقش خطیر بانوان در جنگ نرم با دشمن تصریح کرد : اگر در دوران دفاع مقدس مردان در خط اول جبهه دفاع از ارزش‌ها و میهن نقش داشتند امروز بانوان در این جنگ در خط اول و مقدم نقش آفرین هستند.

زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۵ ریشتر ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه و ۵ ثانیه روز ۲۶ دی ماه سالجاری ۱۴ کیلومتری زنگلان در استان آذربایجان شرقی را لرزاند.

شیوع ویروس کرونا معادلات و نظم موجود در تعلیم و تربیت و آموزش را به هم زد به طوری که دیگر معلم و دانش‌آموزان محور اصلی تعلیم و تربیت نبوده و مدرسه از مبدا و مکان اصلی آموزش و پرورش خارج شده است که این مهم دغدغه اصلی والدین و خانواده‌ها شده چرا که فرزندان‌ به یکباره وارد دنیای آموزش از راه دور و فضای مجازی و گرداب شبکه‌های آسیب زای اجتماعی شدند.

روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان البرز در اطلاعیه‌ای از بازداشت یک عضو شورای شهر کرج خبر داد.

با رای اعتماد هیات وزیران؛

استاندار خراسان جنوبی انتخاب شد

هیات وزیران در جلسه امروز پس از بررسی سوابق و برنامه‌های «جواد قناعت»، به عنوان استاندار خراسان جنوبی به او رأی اعتماد داد.

فرمانده انتظامی استان زنجان اعلام کرد: باند کلاهبرداری از ۵۰ شهروند به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیارد ریال به بهانه فروش خودروهای خارجی زیر قیمت بازار منهدم شد.

شهمیرزاد در آخرین روز پاییز

عکاس: ابوالفضل خدادادی

شهمیرزادی که در آخرین روز پاییز هم زمستان بود...
شهمیرزاد (به گویش شهمیرزادی: شامرزا)شهری در بخش شمال استان سمنان ایران است. این شهر از نظر گردشگری، تاریخی و کشاورزی دارای اهمیت می‌باشد. ارتفاع مرکز شهمیرزاد از سطح دریا ۱۹۳۵ متر می‌باشد.
سرسبزی٬ وجود باغات و چشمه سارهای متعدد و آب و هوای مطبوع این شهر و واقع شدن در استان کویری سمنان باعث شده است این شهر به بهشت کویر شهرت پیدا کند و درپاییز و زمستان سرد ترین نقطه در استان سمنان است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: درراستای ترویج رونق تولید  بزرگ‌ترین کارخانه تولید‌ قطعات پزشکی در ایران و خاورمیانه توسط‌ شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر به بهره‌برداری رسید

وحیدی در بدو ورود به استان کردستان؛

دولت درصدد توسعه استان‌های مرزی است

وزیر کشور گفت: یکی از مهمترین تلاش‌های دولت بر توسعه استان‌ها به‌ویژه استان‌های مرزی متمرکز است که کردستان از جمله آنهاست.

مدیرکل بحران سازمان راهداری گفت: به دلیل بارش سنگین و سیل آسا از شب گذشته و جاری شدن روان آب، آزادراه خرم آباد به پل زال در کیلومتر ۹۰ این مسیر دچار آسیب و خسارت بسیار شدید شد.

به دلیل بارش برف، سردی هوا و نیز لغزندگی سطح جاده‌ها، مدارس کلاردشت و مرزن آباد در تمامی دوره ها امروز /شنبه / ۲۵ دی ماه تعطیل است.

در دنیای مدرن و صنعتی امروز که بیش از نیمی از جامعه افراد سالمند میباشد ، جایگاه خالی رسانه از پرداختن به موضوعات مرتبط با سالمندان به خوبی حس میشود ، نبود برنامه های ویژه درجهت سرگرمی سالمندان و کمک به زندگی بهتر در دنیای صنعتی از جمله این کمبود ها میباشد .

جانشین سپاه الغدیر استان یزد:

بانوان، افسران خط مقدم جنگ نرم با دشمن هستند

جانشین سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به نقش خطیر بانوان در جنگ نرم با دشمن تصریح کرد : اگر در دوران دفاع مقدس مردان در خط اول جبهه دفاع از ارزش‌ها و میهن نقش داشتند امروز بانوان در این جنگ در خط اول و مقدم نقش آفرین هستند.