مهمترین اخبار

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه:

نماز جمعه، این هفته در کرمانشاه برگزار نمی شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: نماز جمعه، این هفته جهت قرار گرفتن در شرایط قرمز کرونا، در کرمانشاه برگزار نمی شود
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیرجند، این شهر را جزو آلوده‌ترین شهر‌های کشور از نظر بروز بیماری کرونا اعلام کرد و گفت: چند روزی است شاهد روند رو به افزایش بیماران سرپایی و بستری کرونا در خراسان‌جنوبی و به‌ ویژه بیرجند هستیم.
رئیس اتاق اصناف البرز با بیان اینکه شهروندان می توانند هرگونه شکایتی را به سامانه ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند، گفت: در خصوص جبران کمبود روغن نباتی، سهمیه قابل توجهی به البرز اختصاص یافته است و این سهمیه به زودی در بازار توزیع خواهد شد.

سرپرست معاونت اجتماعی بهزیستی استان همدان:

چالش مومو برای سلامت روان کودکان خطر جدی است

سرپرست معاونت اجتماعی بهزیستی استان همدان با بیان اینکه چالش مومو برای سلامت روان کودکان خطر جدی است گفت: در صورت مواجه با چالش مومو خانواده ها با خط ۱۲۳ بهزیستی تماس بگیرند.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

رسالت رسانه بیان حقایق زیبای دین و انقلاب است

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: رسالت رسانه بیان حقایق زیبای دین و انقلاب است و رسانه باید این فضای بصیرت‌افزایی و روشن‌گری را در جامعه ایجاد کند و برای دفاع از حق قلم بزند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: علت افزایش بیماران بستری در بیمارستان های استان مراجعه دیر هنگام به مراکز درمانی است.

با فرماندهی امیر طهماسبی صورت گرفت:

رونمایی از تندیس پیشکسوت دوران دفاع مقدس لرستان

در مراسم با اهدا هدایا و لوح یادبود از ملک محمودی پیشکسوت دوران دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد و طی آئینی با شکوه و با حضور خانواده این قهرمان از تندیس وی رونمایی شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر، با اشاره به تصویب ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اجرای طرح‌های تولیدی در بخش کشاورزی و آبزی‌پروری گفت: ۱۴۰ میلیارد تومان به طرح‌های جهش تولید بخش کشاورزی استان بوشهر پرداخت شده است.
استاندار کردستان با اشاره به اینکه وضعیت شرق استان بحرانی است، گفت: با توجه به اینکه در شرق استان با مشکل و معضل کمبود آب چه در بحث آب شرب و چه در بحث سفره‌های آب زیرزمینی روبه‌رو هستیم انتقال آب سد آزاد بهترین گزینه برای حل مشکلات کم آبی روستاها و شهرهای شرق استان است.

در مازندران اتفاق افتاد؛

پایان چشم انتظاری بعد از 34 سال

پیکر شهید حسین راستگو از شهدای 8 سال دفاع مقدس پس از 34 سال به خانه برگشته و مادری که این فراق را به دوش می‌کشید امروز نازدانه‌اش را به وسعت پرچم ایران در آغوش کشیده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

کشف بیش از ۳۳۹ کیلو تریاک در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۳۳۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی ال ۹۰ در محور بابامیدان _ یاسوج خبر داد.