مهمترین اخبار

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد خبر داد؛

بستری 841 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد

  • یزد

مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند؛

روند شیوع بیماری کرونا در شاهرود و میامی همچنان افزایشی است

‍ مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: نیکو و شایسته خواهد بود که مبتلایان بهبود یافته از بیماری کرونا به شکرانه سلامتی، پلاسمای خون خود را به سازمان انتقال خون اهداء کنند.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، گفت: در شبانه روز گذشته 191 بیمار جدید با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده اند.
سخنگوی وزارت بهداشت، به ارائه تازه‌ترین آمار بیماران و فوتی‌های کرونا در کشور پرداخت و گفت: در شبانه روز گذشته ۵۹۶۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند.

جانشین استاندار در ستاد بیماری کرونا در فارس اعلام کرد:

احتمال روند کاهشی تعداد مبتلایان کرونا از هفته آینده

جانشین استاندار در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در فارس از احتمال روند کاهشی تعداد مبتلایان مثبت از هفته آینده در استان فارس خبر داد و گفت: در مجموع فارس در رعایت پروتکل‌ها به خوبی عمل کرده است.
مدیر پرستاری و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: روزانه 20 پرستار در استان البرز به کووید 19 مبتلا می‌شوند و در حال حاضر 250 نفر از پرسنل پرستاری در مرخصی استعلاجی بیماری کرونا به سر می‌برند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: با اشاره به شیوع گسترده بیماری کرونا در روزهای اخیر همه ظرفیت مراکز درمانی تامین اجتماعی استان کرمانشاه تکمیل شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار جان باختگان کرونای استان به ١٩٤نفر خبر داد و گفت: طی ٢٤ ساعت گذشته ٤ هم استانی بر اثر ابتلا به کرونا ویروس جان خود را از دست دادند.

طی ۲۴ ساعت گذشته در مازندران ثبت شد؛

بستری شدن ۷۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در مازندران

هوا رو به سردی گذاشته و اکنون تعداد مبتلایان به کرونا به دلیل برودت هوا و رعایت نکردن درست پروتکل های بهداشتی هرروز بیشتر می شود به طوری که در مازندران اکنون ۷۱۷ نفر مبتلا به کرونا در بیمارستان ها بستری هستند.

طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمانشاه؛

کرونا قاتل جان 8 کرمانشاهی شد

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، گفت: در شبانه روز گذشته 212 بیمار جدید با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده است که از این تعداد، تست 83 نفر مثبت اعلام شد.
احمد ترحمی گفت: آمار اعلامی از سوی ستاد کرونا استان در خصوص مبتلایان و فوتی‌ها کرونا صحیح ترین و دقیق ترین آمار بر اساس دستورالعمل‌های سازمان بهداشت جهانی است.