عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره حذف از حضور در جلسات شورای اجرایی فناوری اطلاعات به دلیل تذکر به رئیس جمهور توضیحاتی ارائه کرد.

سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب مجلس؛

روحانی باید بماند و پاسخگوی عملکرد ۸ ساله‌اش باشد

سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب مجلس، با بیان اینکه استیضاح رئیس جمهور به صلاح کشور، امنیت ملی و مردم نخواهد بود،گفت: رئیس جمهور باید در سمت خود باقی بماند تا پس از پایان دولت دوازدهم جوابگوی عملکرد ۸ ساله خود باشد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به کوچکتر شدن سفره مردم از وضعیت کنونی گفت: مجلس شورای اسلامی طرحی را برای کمک معیشتی به نیازمندان جامعه و کم‌ درآمدها تصویب کرده است که در کمیسیون برنامه و بودجه مورد بررسی قرار گرفته تا در آینده‌ای نزدیک در صحن علنی مصوب شود.
بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، قرائت گزارش بررسی وضعیت بازار سهام و فولاد و همچنین بررسی تحقیق و تفحص از مناطق آزاد اروند و قشم و پتروشیمی باختر بخشی از دستور کارهای مجلس در هفته آینده است.
رئیس مجلس شورای اسلامی پرداختن به مولفه تربیت را از جمله اولویت‌های کاری قوه مقننه برشمرد و گفت: برای ساماندهی امور آموزش و پرورش باید صدای معلمان شنیده شود.
عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: آنچه بیش از تورم و گرانی روزافزون نرخ ارز، مسکن، سکه و خودرو با روان ملت بازی می‌کند، فرافکنی‌ها و دوقطبی‌سازی‌های بی‌بنیان شخص آقای رئیس جمهور است.
نماینده مردم رشت در مجلس از تدوین طرح دوفوریتی خرید تبلت توسط وزارت ارتباطات و فناوری برای دانش‌آموزان نیازمند و قرار گرفتن آن در دستور کار هفته آینده صحن مجلس خبر داد.